WeborvosPro - http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas.html <![CDATA[Könyvajánló – Neuroanesztézia és neurointenzív ellátás]]> Sat, 30 Nov 2013 11:37:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/konyvajanlonneuroaneszteziaesneurointenzivellatas.html <![CDATA[Nincs utánpótlás, nincs motiváció]]> Wed, 27 Nov 2013 07:33:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/nincsutanpotlasnincsmotivacio.html <![CDATA[Nárcisz nélkül nincs tavasz]]> Fri, 22 Nov 2013 07:23:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/narcisznelkulnincstavasz.html <![CDATA[Rehabilitációt a fejekben]]> Mon, 23 Sep 2013 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/rehabilitaciotafejekben.html <![CDATA[A járó betegek előjegyzéséről]]> Thu, 12 Sep 2013 07:25:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/ajarobetegekelojegyzeserol.html <![CDATA[Meddig ér az orvos keze?]]> Fri, 28 Jun 2013 07:31:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/meddigerazorvoskeze.html <![CDATA[Klinikai demonstrációs egységek az ápolóképzésben]]> Thu, 24 Jan 2013 08:45:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/klinikaidemonstraciosegysegekazapolokepzesben.html <![CDATA[Állami úton az önálló szakrendelők?]]> Fri, 21 Dec 2012 08:41:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/allamiutonazonalloszakrendelok.html <![CDATA[Az első törés legyen az utolsó (2. rész)]]> Wed, 31 Oct 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/azelsotoreslegyenazutolso(2resz).html <![CDATA[Az első törés legyen az utolsó (1. rész)]]> Tue, 30 Oct 2012 07:25:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/azelsotoreslegyenazutolso(1resz).html <![CDATA[Szemelvények a „Controversies in Hematology” (COHEM) konferenciáról]]> Mon, 29 Oct 2012 08:01:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/szemelvenyekaacontroversiesinhematologya(cohem)konferenciarol.html <![CDATA[Mélyvízben]]> Sat, 20 Oct 2012 07:33:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/melyvizben.html <![CDATA[Ápolandó tapasztalat (2. rész)]]> Sat, 06 Oct 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/apolandotapasztalat(2resz).html <![CDATA[Ápolandó tapasztalat (1. rész)]]> Fri, 05 Oct 2012 07:37:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/apolandotapasztalat(1resz).html <![CDATA[Minden, ami nefrológia]]> Sat, 22 Sep 2012 07:28:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/mindenaminefrologia.html <![CDATA[Egyre kevesebb a pszichiáter (2. rész)]]> Fri, 21 Sep 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/egyrekevesebbapszichiater(2resz).html <![CDATA[Egyre kevesebb a pszichiáter (1. rész)]]> Thu, 20 Sep 2012 07:34:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/egyrekevesebbapszichiater(1resz).html <![CDATA[Az állam és az egyén – akkor most ki tartson el kit Magyarországon? (2. rész)]]> Wed, 29 Aug 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/azallamesazegyenaakkormostkitartsonelkitmagyarorszagon(2resz).html <![CDATA[Az állam és az egyén – akkor most ki tartson el kit Magyarországon? (1. rész)]]> Tue, 28 Aug 2012 07:38:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/azallamesazegyenaakkormostkitartsonelkitmagyarorszagon(1resz).html <![CDATA[A tüdőgyógyászat is változás előtt áll]]> Fri, 10 Aug 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/atudogyogyaszatisvaltozaselottall.html <![CDATA[Biztonság és egyensúly]]> Thu, 19 Apr 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/biztonsagesegyensuly.html <![CDATA[Organikus fejlődés]]> Mon, 16 Apr 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/organikusfejlodes.html <![CDATA[Szimbiózisban]]> Sun, 25 Sep 2011 07:25:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/szimbiozisban.html <![CDATA[Megújult szakrendelő évi százezer ellátásra]]> Sat, 24 Sep 2011 09:33:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/megujultszakrendeloeviszazezerellatasra.html <![CDATA[„Mintha egy szervezet lennénk”]]> Sat, 24 Sep 2011 09:03:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/aminthaegyszervezetlennenka.html <![CDATA[Európa beköltözött Bicskére]]> Fri, 23 Sep 2011 07:04:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/europabekoltozottbicskere.html <![CDATA[Állandó fejlődés]]> Thu, 22 Sep 2011 06:56:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/allandofejlodes.html <![CDATA[Kétszintű járóbeteg-ellátást szeretnének]]> Thu, 15 Sep 2011 07:28:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/ketszintujarobeteg-ellatastszeretnenek.html <![CDATA[A járóbeteg-ellátók valódi szerepükért küzdenek]]> Thu, 08 Sep 2011 06:59:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/ajarobeteg-ellatokvalodiszerepukertkuzdenek.html <![CDATA[Megújult a szarvasi szakrendelő]]> Wed, 20 Jul 2011 16:14:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/szakellatas/megujultaszarvasiszakrendelo.html