WeborvosPro - http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport.html <![CDATA[Zágrábi sikereink]]> Sat, 21 Dec 2013 09:29:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/zagrabisikereink.html <![CDATA[Beszámoló a 43. Orvos Teniszvilágbajnokságról]]> Sat, 16 Nov 2013 07:51:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/beszamoloa43orvosteniszvilagbajnoksagrol.html <![CDATA[Mens sana in corpore sano – hivatás, hit és sport]]> Sat, 07 Sep 2013 08:05:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/menssanaincorporesanoahivatashitessport.html <![CDATA[Jövőre velük ugyanitt]]> Thu, 25 Jul 2013 07:25:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/jovorevelukugyanitt.html <![CDATA[Magyar Kórházak Foci Tornája 2013]]> Sat, 20 Jul 2013 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/magyarkorhazakfocitornaja2013.html <![CDATA[Esküt tettek a siketlimpikonok]]> Tue, 16 Jul 2013 13:13:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/eskuttettekasiketlimpikonok.html <![CDATA[Munka, család, sport]]> Sat, 15 Jun 2013 07:35:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/munkacsaladsport.html <![CDATA[III. Pest-Buda non-stop Sportfesztivál]]> Fri, 07 Jun 2013 15:35:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/iiipest-budanon-stopsportfesztival.html <![CDATA[Hivatalossá vált a SportPont Program]]> Fri, 19 Apr 2013 15:43:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/hivatalossavaltasportpontprogram.html <![CDATA[Simicskó: a sport-pénzeket sportra kell költeni]]> Sat, 03 Nov 2012 10:19:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/simicsko:asport-penzeketsportrakellkolteni.html <![CDATA[Sport: aktivizálódik agyunk jutalom központja]]> Wed, 05 Sep 2012 10:12:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/sport:aktivizalodikagyunkjutalomkozpontja.html <![CDATA[Magyar világsikerek a sportpszichológus szemével]]> Wed, 29 Aug 2012 07:48:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/magyarvilagsikerekasportpszichologusszemevel.html <![CDATA[A Sportkórház nem ért egyet a kritikával]]> Fri, 03 Aug 2012 16:10:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/asportkorhaznemertegyetakritikaval.html <![CDATA[Négy sportpszichológus segíti a magyar olimpikonokat]]> Thu, 02 Aug 2012 09:56:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/negysportpszichologussegitiamagyarolimpikonokat.html <![CDATA[Újra ingyenedzés a Sportplaccon]]> Tue, 31 Jul 2012 12:09:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/ujraingyenedzesasportplaccon.html <![CDATA[Sportolni életveszélyes!]]> Fri, 27 Jul 2012 08:20:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/sportolnieletveszelyes.html <![CDATA[Edzés fejben: sportpszichológus az olimpián]]> Mon, 23 Jul 2012 08:18:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/edzesfejben:sportpszichologusazolimpian.html <![CDATA[Dopping nélkül nincs élsport]]> Mon, 16 Jul 2012 07:47:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/doppingnelkulnincselsport.html <![CDATA[Sportoló orvosok]]> Fri, 15 Jun 2012 07:35:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/sportoloorvosok.html <![CDATA[Megjelent ''A sport pszichológiája'']]> Thu, 07 Jun 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/megjelentasportpszichologiaja.html <![CDATA[Kezdődnek a sportos csütörtökök!]]> Mon, 04 Jun 2012 11:33:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/kezdodnekasportoscsutortokok.html <![CDATA[Rendeződhet az extrém sportot űzők biztosítása]]> Fri, 11 May 2012 13:12:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/rendezodhetazextremsportotuzokbiztositasa.html <![CDATA[Sportos összefogás az egészségért]]> Sun, 04 Mar 2012 10:19:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/sportososszefogasazegeszsegert.html <![CDATA[Élsportolók az epilepsziásokért]]> Tue, 14 Feb 2012 07:06:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/elsportolokazepilepsziasokert.html <![CDATA[NFÜ-pályázat a fiatalok sportos életmódjáért]]> Wed, 14 Dec 2011 13:46:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/nfu-palyazatafiataloksportoseletmodjaert.html <![CDATA[Útmutató a sportágválasztáshoz]]> Wed, 23 Nov 2011 12:52:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/utmutatoasportagvalasztashoz.html <![CDATA[Sportkórház: hétmilliárd kell]]> Tue, 22 Nov 2011 09:47:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/sportkorhaz:hetmilliardkell.html <![CDATA[Ötvenmilliót ad a kormány a Sportegészségügyi Irodára]]> Tue, 11 Oct 2011 13:28:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/otvenmilliotadakormanyasportegeszsegugyiirodara.html <![CDATA[Derékba tört sportkarrierek orvosa]]> Sat, 08 Oct 2011 07:23:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/derekbatortsportkarrierekorvosa.html <![CDATA[Sportegészségügyi Irodát akar a MOB]]> Thu, 06 Oct 2011 10:10:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/sport/sportegeszsegugyiirodatakaramob.html