WeborvosPro - http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment.html <![CDATA[Közös gyógyír a problémákra]]> Fri, 17 Jan 2014 07:37:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/kozosgyogyiraproblemakra.html <![CDATA[Lelke mélyén ma is baleseti sebész]]> Sat, 14 Apr 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/lelkemelyenmaisbalesetisebesz.html <![CDATA[Seicho és Kitsuna – magyarul fejlődés és csapatmunka]]> Mon, 26 Mar 2012 14:31:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/seichoeskitsunaamagyarulfejlodesescsapatmunka.html <![CDATA[Régi szakember új helyen]]> Fri, 09 Mar 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/regiszakemberujhelyen.html <![CDATA[Tudományos menedzsment 2]]> Sat, 21 Jan 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/tudomanyosmenedzsment2.html <![CDATA[A túlélés éve?]]> Sun, 15 Jan 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/atuleleseve.html <![CDATA[Közös cél az ellátórendszer fejlesztése]]> Sat, 14 Jan 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/kozoscelazellatorendszerfejlesztese.html <![CDATA[Metamorfózis]]> Fri, 13 Jan 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/metamorfozis.html <![CDATA[A változások rugalmassága]]> Thu, 12 Jan 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/avaltozasokrugalmassaga.html <![CDATA[Ambivalens év]]> Wed, 11 Jan 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/ambivalensev.html <![CDATA[Együtt élni a bizonytalansággal]]> Tue, 10 Jan 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/egyuttelniabizonytalansaggal.html <![CDATA[A mobilitás filozófiája]]> Sun, 08 Jan 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/amobilitasfilozofiaja.html <![CDATA[Kommunikáció, kommunikáció és kommunikáció]]> Sat, 07 Jan 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/kommunikaciokommunikacioeskommunikacio.html <![CDATA[A kontrolling jövője]]> Fri, 06 Jan 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/akontrollingjovoje.html <![CDATA[Változás az ISH életében]]> Thu, 05 Jan 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/valtozasazisheleteben.html <![CDATA[Tudástranszfer]]> Wed, 04 Jan 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/tudastranszfer.html <![CDATA[Készen állunk a változások támogatására]]> Tue, 03 Jan 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/keszenallunkavaltozasoktamogatasara.html <![CDATA[Hol húzódnak a határok?]]> Mon, 02 Jan 2012 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/holhuzodnakahatarok.html <![CDATA[Véges tartalékok]]> Sun, 01 Jan 2012 08:23:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/vegestartalekok.html <![CDATA[„Küzdelmes és mozgalmas évünk volt”]]> Sat, 31 Dec 2011 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/akuzdelmesesmozgalmasevunkvolta.html <![CDATA[Bizonytalanság és stabilitás]]> Fri, 30 Dec 2011 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/bizonytalansagesstabilitas.html <![CDATA[Háttérbe szorulhat a szakmaiság?]]> Thu, 29 Dec 2011 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/hatterbeszorulhataszakmaisag.html <![CDATA[Felelősség]]> Tue, 27 Dec 2011 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/felelosseg.html <![CDATA[Jövőre a gyógyszerkassza 25 százalékát a gyártók állják]]> Mon, 26 Dec 2011 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/jovoreagyogyszerkassza25szazalekatagyartokalljak.html <![CDATA[A járható ösvényeket keressük]]> Sun, 25 Dec 2011 08:31:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/ajarhatoosvenyeketkeressuk.html <![CDATA[Értéket termelünk]]> Fri, 23 Dec 2011 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/ertekettermelunk.html <![CDATA[Problémák közepette is sikeres a Richter]]> Thu, 22 Dec 2011 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/problemakkozepetteissikeresarichter.html <![CDATA[Elsősorban magyar betegeket szeretnénk gyógyítani]]> Tue, 20 Dec 2011 07:22:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/elsosorbanmagyarbetegeketszeretnenkgyogyitani.html <![CDATA[High-tech Közép-Európából]]> Mon, 28 Nov 2011 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/high-techkozep-europabol.html <![CDATA[Közösen a hatékonyabb ellátásért]]> Sun, 27 Nov 2011 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/menedzsment/kozosenahatekonyabbellatasert.html