WeborvosPro - (Kór)házunk tája title (Kór)házunk tája leiras http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak.html <![CDATA[Egy csapatban az SZSZBMK és a Nyíregyháza Spartacus]]> Mon, 10 Feb 2014 07:33:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/egycsapatbanazszszbmkesanyiregyhazaspartacus.html <![CDATA[A határon átnyúló egészségügyi ellátás az esztergomi kórházban (3. rész)]]> Fri, 07 Feb 2014 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/ahataronatnyuloegeszsegugyiellatasazesztergomikorhazban(3resz).html <![CDATA[A határon átnyúló egészségügyi ellátás az esztergomi kórházban (2. rész)]]> Thu, 06 Feb 2014 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/ahataronatnyuloegeszsegugyiellatasazesztergomikorhazban(2resz).html <![CDATA[A határon átnyúló egészségügyi ellátás az esztergomi kórházban (1. rész)]]> Wed, 05 Feb 2014 07:18:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/ahataronatnyuloegeszsegugyiellatasazesztergomikorhazban(1resz).html <![CDATA[A GYEMSZI és a klinikai kutatások: einstand vagy segítség? (2. rész)]]> Fri, 31 Jan 2014 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/agyemsziesaklinikaikutatasok:einstandvagysegitseg(2resz).html <![CDATA[A GYEMSZI és a klinikai kutatások: einstand vagy segítség? (1. rész)]]> Thu, 30 Jan 2014 07:17:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/agyemsziesaklinikaikutatasok:einstandvagysegitseg(1resz).html <![CDATA[Felújításra vár a patinás kórház (2. rész)]]> Wed, 29 Jan 2014 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/felujitasravarapatinaskorhaz(2resz).html <![CDATA[Felújításra vár a patinás kórház (1. rész)]]> Tue, 28 Jan 2014 07:22:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/felujitasravarapatinaskorhaz(1resz).html <![CDATA[Lapozzunk! Újabb siker a SE Urológiai Klinikán]]> Fri, 24 Jan 2014 07:29:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/lapozzunkujabbsikeraseurologiaiklinikan.html <![CDATA[Fél évszázados adatgyűjtés]]> Wed, 22 Jan 2014 07:29:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/felevszazadosadatgyujtes.html <![CDATA[Uniós forrásból fejlődik Csorna is]]> Wed, 15 Jan 2014 07:40:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/uniosforrasbolfejlodikcsornais.html <![CDATA[Karácsonyi kislány]]> Tue, 24 Dec 2013 07:31:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/karacsonyikislany.html <![CDATA[A legbonyolultabb szívzűröket orvosolják (2. rész)]]> Thu, 19 Dec 2013 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/alegbonyolultabbszivzuroketorvosoljak(2resz).html <![CDATA[A legbonyolultabb szívzűröket orvosolják (1. rész)]]> Wed, 18 Dec 2013 07:25:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/alegbonyolultabbszivzuroketorvosoljak(1resz).html <![CDATA[Pályázati források segítik a megújulást]]> Mon, 16 Dec 2013 06:49:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/palyazatiforrasoksegitikamegujulast.html <![CDATA[Nappali osztály a Tűzoltó utcában (2. rész)]]> Fri, 29 Nov 2013 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/nappaliosztalyatuzoltoutcaban(2resz).html <![CDATA[Nappali osztály a Tűzoltó utcában (1. rész)]]> Thu, 28 Nov 2013 08:15:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/nappaliosztalyatuzoltoutcaban(1resz).html <![CDATA[Több szerv jut a betegeknek]]> Wed, 20 Nov 2013 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/tobbszervjutabetegeknek.html <![CDATA[Díjazták a törődést]]> Tue, 12 Nov 2013 07:42:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/dijaztakatorodest.html <![CDATA[A határon átnyúló egészségügyi ellátás tapasztalatai az esztergomi Vaszary Kolos Kórházban]]> Sat, 26 Oct 2013 07:46:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/ahataronatnyuloegeszsegugyiellatastapasztalataiazesztergomivaszarykoloskorhazban.html <![CDATA[A takarítócégek is követelik a pénzüket]]> Fri, 18 Oct 2013 07:26:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/atakaritocegekiskovetelikapenzuket.html <![CDATA[Európa egyik vezető bőrgyógyászati klinikája]]> Thu, 17 Oct 2013 07:15:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/europaegyikvezetoborgyogyaszatiklinikaja.html <![CDATA[Százéves szívgyógyászat Balatonfüreden]]> Mon, 14 Oct 2013 07:20:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/szazevesszivgyogyaszatbalatonfureden.html <![CDATA[Látványos fázisban az új műtéti blokk Dunaújvárosban]]> Tue, 24 Sep 2013 07:13:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/latvanyosfazisbanazujmutetiblokkdunaujvarosban.html <![CDATA[Jó elméleti embereink már vannak, de végrehajtók is kellenek]]> Tue, 17 Sep 2013 07:11:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/joelmeletiembereinkmarvannakdevegrehajtokiskellenek.html <![CDATA[Szavakkal ápolnak]]> Mon, 16 Sep 2013 07:11:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/szavakkalapolnak.html <![CDATA[Javulhat az onkológiai ellátás]]> Fri, 13 Sep 2013 07:21:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/javulhatazonkologiaiellatas.html <![CDATA[Ősparkban gyógyulnak a tüdőbetegek]]> Thu, 05 Sep 2013 07:00:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/osparkbangyogyulnakatudobetegek.html <![CDATA[Gyógyszer is kell, fertőtlenítő is kell]]> Wed, 28 Aug 2013 08:12:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/gyogyszeriskellfertotlenitoiskell.html <![CDATA[Várják a pályakezdő orvosokat]]> Tue, 23 Jul 2013 07:32:00 +0002 http://www.weborvospro.hu/cikkek/korhazakesklinikak/varjakapalyakezdoorvosokat.html